Sztuczne rzęsy – niezwykła wygoda i piękny efekt

Długie i zadbane rzęsy stanowią niezwykłą oprawę dla oka. W ostatnim czasie wiele kobiet decyduje się na zabieg przedłużenia rzęs. Sztuczne rzęsy to niezwykła wygoda oraz cudowny sposób na podkreślenie oczu. Na zabieg ten decydują się głównie kobiety, których natura nie obdarzyła gęstymi i ciemnymi rzęsami. W zabiegu tym wykorzystywane są głównie materiały hipoalergiczne, aby uniknąć wystąpienia nieprzyjemnych skutków reakcji alergicznych. W drogeriach kosmetycznych możemy zakupić wiele rodzajów sztucznych rzęs, które można samodzielnie zaaplikować, jednak efekt trwa od kilkunastu godzin do kilku dni.

Najczęściej wybieranym sposobem przedłużania rzęs jest profesjonalny zabieg u kosmetyczki. W Warszawie możemy znaleźć wile gabinetów urody, które specjalizują się w tego typu zabiegach [➤https://swiaturody.com]. Efekty sztucznego przedłużania rzęs utrzymują się nawet do sześciu tygodni. Czas ten jest wyznaczony naturalnym cyklem odnowy rzęs. Zabieg ten wykonywany w gabinecie kosmetycznym trwa od dwóch do trzech godzin. Zalecane jest uzupełnianie rzęs po upływie trzech tygodni. Na rynku kosmetycznym znajdziemy różne rodzaje sztucznych rzęs. Materiał z jakiego są wykonane warunkuje ich trwałość oraz wygląd. Największą popularnością cieszą się rzęsy jedwabne. Są one niezwykle lekkie oraz ich struktura do złudzenia przypomina prawdziwe rzęsy. Kolejnym rodzajem są rzęsy syntetyczne – są one znacznie tańsze, jednak ich wygląd nieco odbiega od naturalnych rzęs.

Istnieje wiele metod przedłużania rzęs. Metoda jeden do jednego, zalecana jest osobom posiadającym bardzo rzadkie włoski. Polega na doklejeniu jednej sztucznej rzęsy do jednej naturalnej. Po wykonaniu zabiegu tą metodą możemy cieszyć się niezwykle naturalnym efektem. Kolejny rodzaj do metoda dwa do jednego, która polega na przyklejeniu dwóch sztucznych rzęs do jednej naturalnej. Daje to efekt gęstych i mocno pogrubionych rzęs. Zabiegi te są niezwykle popularne, jednak przeciwwskazane są u kobiet, które w wyniku choroby utraciły swoje rzęsy lub u osób, które posiadają wygórowane reakcje alergiczne [➤wikipedia.org]. Niezwykły efekt jaki uzyskujemy podczas tego typu zabiegów pozwoli zaoszczędzić czas podczas wykonywania codziennego makijażu.

Salony kosmetyczne posiadają bardzo mocno rozbudowaną ofertę, w której znajdziemy zarówno zabiegi sztucznego przedłużania rzęs jak i zabiegi, które pozwolą na odżywienie i szybszy wzrost naturalnych rzęs.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>